Радиус (100км)

 БИЗНИС

Ако Грција излезе од еврозоната, тоа може да има влијание на трговската размена меѓу Македонија и јужниот сосед, но ако го задржи еврото, и покрај проблемите, ...
сите 9 | | | веќе видена

Винарската визба „Тиквеш“ и нејзиниот претседател на управниот одбор - Светозар Јаневски се добитници на меѓународното признание „Најменаџер и најкомпанија на ...
сите 8 | | | веќе видена

Во истрагите на бакарна руда во општина Пехчево, што започнаа во 2010 година, рускиот рударски гигант „Солвеј“ вложи над 4.000.000 евра. По добивањето дозвола ...
сите 6 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи