15%

15% попуст на сите пакети во фитнес центарот

Бесплатни третмани со медицинските апарати на Zepter

10%

10% попуст на судски преводи Англиски - Македонски

Бесплатна контрола на водата во текот на целата година со нашите апарати

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи