Радиус (100км)

Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Тетово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Предучилишни установи и детски градинки - приватни
 • Училишта - приватни
 • Училишта - основни
 • Училишта - средни
 • Едукативни центри
 • Предучилишни Установи И Детски Градинки
Повеќе филтриПомалку филтри

Предучилишни установи и детски градинки - приватни по градови

Битола Гостивар Охрид Скопје Струмица Тетово

Радиус (100км)

За пребарувањето:

Предучилишни установи и детски градинки - приватни

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување.

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаДопуштено за деца

Француска Градинка-Француско Интернационално училиште


 • Адреса: Никола Парапунов 19
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9153 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00

Градинката на француски начин е оригинален модел на образование за раниот детски развој.


Реа


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9131 км

Грин Хаус градинка


 • Адреса: бул.Илинден 94-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9155 км

Гулдесте


 • Адреса: Тоде Богдановски 25
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченост: ≈9143 км

Детска радост-Клон 1


 • Адреса: Герас Цунев 15
 • Место: Струмица
 • Оддалеченост: ≈9271 км

Детско царство


 • Адреса: Франклин Рузвелт 5-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9156 км

Изворче-Монтесори


 • Адреса: Никола Тесла 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9155 км

Лилипут


 • Адреса: Тодор Александров 12 (Салвадор Аљенде)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км

Мис попинс


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9156 км

Нова


 • Адреса: Прашка 27
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9155 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Спирит


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 29/1-5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км

 БИЗНИС

Европската централна банка ја укинува банкнотата од 500 евра. Дали е тоа напредок во борбата против организиран криминал, се прашуваат германските весници. Мал ...
сите 39 | | | прочитана: 422 | веќе видена

Триглав Осигурување воведе на пазарот нов производ во доменот на доброволното приватно здравствено осигурување - осигурување на операции. Овој осигурителен ...
сите 12 | | | веќе видена

Владата да наведе колкав е износот на доделена државна помош за странските инвеститори, побараа од Здружението на млади аналитичари и истражувачи кои денеска ...
сите 6 | | | веќе видена

Цените на нафтата пораснаа во четврток на меѓународните берзи, бидејќи пожарите во Канада и ескалацијата на тензиите во Либија ја зголемија загриженоста на ...
сите 46 | | | прочитана: 421 | веќе видена
next
Daily.MK
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи