Радиус (100км)

Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
 • Гостивар
 • Струмица
 • Битола
 • Куманово
 • Струга
 • Прилеп
 • Охрид
 • Велес
 • Кавадарци
 • Штип
 • Гевгелија
 • Кичево
 • Виница
 • Кочани
 • Радовиш
 • Приштина
 • Ресен
 • Свети Николе
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Мебел - продавници и салони
 • Мебел - изработка по порачка
 • Мебел - производство
 • Кујни и кујнски елементи
 • Канцелариски мебел
 • Ентериер - Уредување И Реновирање
 • Душеци - Производство И Трговија
 • Мебел - Материјали За Изработка
 • Осветлување - Продавници
 • Тапацирање - Мебел
 • Столови - Производство
 • Теписи И Теписони
 • Плакари - Изработка И Вградување
 • Мебел Од Масив
 • Бањи - Опрема И Опремување
 • Врати За Домаќинство
 • Компјутерски Мебел
 • Врати - Производство
 • Плочки
 • Завеси И Корнизи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Мебел - продавници и салони


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување.

Риведил


 • Адреса: Беличица 12
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченост: ≈9143 км

Риведил Ви нуди еден посебен стил и идеја за внатрешен дизајн и декорација на ентериерот со декорации од RAFFAELO, STUCCO, VENEZIANO, SAHARA како и други работи со природните бои на вар.

Има купони за попустПаркингПлаќање со кредитни картичкиДостава

Њу дизајн


 • Адреса: ул.107 бр.22
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9130 км

Њу дизајн ја разбира потребата за креирање на топол, удобен и пријатен дом за Вас и Вашето семејство. Ние им нудиме на нашите клиенти широк спектар на стилови и модели на мебел со врвен квалитет. Како прилог на нашата услужна политика, ние исто така им дозволуваме на нашите клиенти да си дизајнираат сопствен мебел така што тие ќе можат да го имаат мебелот од своите соништа.

Монтенегро


 • Адреса: Антон Попов 1 (Огњан Прица)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9158 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 18:00

МОНТЕНЕГРО е компанија со приватен капитал со седиште во Гостивар, која успешно функционира на македонскиот пазар веќе 24 години...

Лејзибој мебел


 • Адреса: Антон Попов 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9158 км

ДОКТОРИТЕ КАРДИОЛОЗИ И ОРТОПЕДИ И КИРОПРАКТИЧАРИТЕ ОД САД И КАНАДА ПРЕПОРАЧУВААТ: СЕДЕТЕ ВО ФОТЕЛЈА РИКЛАЈНЕР (РЕЛАКС): НАМАЛЕТЕ ГО СТРЕСОТ, А И БОЛКИТЕ ВО ГРБОТ. LAZBOY Incorporated, Michigan, USA е најголемиот и најпознат производител на мебел во САД и Северна Америка. Најпопуларниот производ на овој Северноамерикански гигант е LA-Z-BOY фотељата реклајнер. Дрвената столица-реклајнер, која потоа станала фотеља - рикланер, ја воодушевила целата Американска нација, и станала најпознатото и најпосакувано парче мебел во сите домови. Секој ден низ светот се продааат по 15 000 LA-Z-BOY призводи, во продавниците лиценцирани да го носат името LA-Z-BOY Галерии за мебел. Дејности: Галерија за LAZBOY мебел: релакс фотелји, двоседи и троседи.

Wi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картичкиДостава

Дам ком


 • Адреса: бул.Браќа Ѓиноски 157
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченост: ≈9142 км

Дам – Ком – се од мебел за Вашиот дом. Дам-ком Гостивар во својот салон на 1000м2 Ви нуди голем избор на мебел од странски и домашни производители.

Карес


 • Адреса: Даме Груев блок 7/6 лок.1 , Градски Ѕид
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км

Секогаш во тек со светските трендови, во Карес ќе најдете производи од повеќе реномирани италијански брендови за мебел.: сертифицирани италијански кујни и внатрешни врати, мебел за дневна и спална соба, трпезарии, дури и оние детали кои чинат топол дом, како дизајнирани килими и осветлување.


Ар&Ли


 • Адреса: Илинденска 87/8
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9130 км

Ар-Ли Мобиље


 • Адреса: Илинденска 87/8
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9130 км

Беса


 • Адреса: Љуботенска 126
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Брио


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Тетово

Валбона


 • Адреса: Љуботенска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Валдрини


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Велезерит Џабири


 • Адреса: Индустриска б.б.
 • Место: Тетово

Вицко


 • Адреса: Благоја Тоска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9130 км

Галерија


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Тетово

Давид Дизајн


 • Адреса: Предраг Анчевски 1
 • Место: Тетово

 БИЗНИС

Претседателот на Еврогрупата, Јерун Дејселблум, денеска изјави дека во следните неколку недели очекува Грција и меѓународните кредитори да постигнат нова ...
сите 110 | | | прочитана: 159 | веќе видена

Цената на нафта се стабилизираше во вторникот на светските берзи над 63 долари за барел, поттикната од загриженоста дека вооружение судите во Јемен би можеле ...
сите 84 | | | прочитана: 765 | веќе видена

Од денеска преку стопанската комора на Македонија сите заинтересирани компании во Македонија кои сакаат да настапат на кинескиот пазар имаат можност за ...
сите 41 | | | веќе видена
next
Daily.MK
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи