Радиус (100км)

 БИЗНИС

Доколку се укине издавањето на државни записи, се укинуваат механизмите за нормално и непречено реализирање на Буџетот, со штo се доведува во прашање исплатата ...
сите 74 | | | прочитана: 922 | веќе видена

Според податоците на агенцијата „Шопер трак“, во петокот во продавниците ширум САД биле купени стоки на попуст во инозс од околу 10,4 милијарди долари, што е ...
сите 33 | | | прочитана: 793 | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи