Радиус (100км)

Меѓународен транспорт

Склaдиштување

Транспортно-логистички решенија


Видете ги сите наши производи на

 БИЗНИС

Гентерм, американска компанија од Детроит одлучи да отвори фабрика во Прилеп каде ќе се вработат 1.000 лица.Премиерот Никола Груевски денес рече дека оваа ...
сите 52 | | | прочитана: 726 | веќе видена

Русија во средата презема дополнителни мерки за да го запре остриот пад на вредноста на рубљата, вклучително и пораката на централната банка за стабилизација ...
сите 53 | | | прочитана: 882 | веќе видена

Цената на барел нафра на светските берзи падна под 59 долари. Ова се случува откако големите производители сигнализираа дека ќе се задржи производството на ...
сите 116 | | | прочитана: 1230 | веќе видена

 52 компании од различни дејности ги претставија своите профили што им се потребни на денешниот саем за вработување што се одржа во Куманово. Повеќе за ...
сите 49 | | | веќе видена

Трет ден од почетокот на откупот на тутунот, на терен не стивнува незадоволството на тутунарите. Освен во Стумица, незадоволство покажаа и прилепските ...
сите 59 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи