Радиус (100км)

 БИЗНИС

НБМ прави ревизија на економските показатели . Гувернерот на народната банка Димитар Богов во саботно интервју за 24 Вести зборува за можното заострување на ...
сите 216 | | | прочитана: 1285 | веќе видена

Цените за телефонирање и пренос на податоци во Европската унија од денеска ќе бидат поевтини, а на 15-ти јуни целосно ќе биде укината наплатата на роаминг и ...
сите 26 | | | веќе видена

Откупот на јагнешкото месо за време на велигденските празници со најниски цени досега. Килограм јагнешко на големо, пред православниот велигден се продава по ...
сите 13 | | | веќе видена

Некои професии се барани скоро на сите страни од светот и обезбедуваат добра заработувачка. Сметководители, програмери и финансиери се само некои од овие ...
сите 2 | | | веќе видена

Цивил Медиа пренесува изјава на работник од Велес кој работи во странската инвестиција Дрекслермаер во Кавадарци. Како и многу други, нашиот соговорник ...
сите 3 | | | веќе видена
next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи