Zyra australiane e migracionit


  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 26-2/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Faksi: 02 2454595
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00Mapa

По долги преговори и усогласувања, најпосле падна договор. Веќе од декември нема да има работник во земјава кој ќе зема плата пониска од 14.500 денари. Толку ...
сите 88 | | | веќе видена

Развојот на технологијата ги смени нашето секојдневие и начинот на живот, но и начинот на водење бизнис. Се менуваат деловните процеси, структурата и на ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj