Zvojo-consulting


 • Address : Alekso Demnievski 7
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
Categories:

legal aid



  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Law office Apostolska & partners


  • Address : Naum Naumovski Borce 40/5 lamela 2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  We offer you a wide range of legal services that minimize legal risks and provide legal preconditions for your business to develop without any obstacles.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1565869380_72.jpeg?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Berin


  • Address : Makedonija 27-2/22
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

  The Intellectual Property Company BERIN is a leading company in the field of intellectual property protection (IP) in Macedonia and the region of Southeast Europe.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548323229_74.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски очекува повторно зголемување на цената на електричната енергија за домаќинствата, поради како што вели слабото ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Една европска земја во регионот на Балканот може да започне со регулирање на крипто-околината на нејзината територија. Во Босна и ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Средствата на словенечките домаќинства на депозитни сметки во банките се зголемија за над две милијарди евра, на рекордни 23 ...
  сите 33 | | | веќе видена

  Лавина реакции предизвикаа предложените измени на законот за земјоделско земјиште. Бројните недоречености и нелогичности во него според дел од експертите ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Фондот за иновации и технолошки развој и ПроКредит Банка потпишаа Меморандум за меѓусебна соработка со која микро, малите и средните претпријатија ќе добијат ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Наташа и Валентино Тренeски од Кичево, својата среќа ја најдоа на продажното место Детел ин ка, каде на инстант лоз „ Доме , сладок доме “, добија стан во ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword



  New user ? | Forgot your password? | Cancel