Зоомакси

ПаркингДозволено за миленичињаРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДоставаДопуштено за деца

  • Адреса: Ладо Лапецот 86-А
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7902 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1619599476_62.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

ZOOMAXI - ВАШАТА ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА ЗА ХРАНА И ДОДАТОЦИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА.

Овозможете му на вашето сакано милениче да се чувствува удобно и сакано, да води здрав и среќен живот, кај нас ќе најдете сеопфатен спектар на производи за Вашите домашни миленици, храна, живеалишта, креветчиња,облека и квалитетни додатоци за вашиот миленик. Искористете го нашето 20-годишно искуство во областа на снабдувањето на сите неопходни работи за миленичиња и откријте го нашиот широк спектар на производи (над 5.000 артикли и над 100 производители). Без разлика дали имате куче, маче, птици, глодари или ви се потребни додатоци за вашиот аквариум во нашата онлајн продавница, ќе најдете сè што ги прави срцата на вашите животни да чукаат побрзо. Изберете од висококвалитетниот асортиман за миленичиња и додатоци за нив, како и здрава храна специјално прилагодена на потребите на вашето милениче. Тука секогаш ќе го пронајдете вистинскиот производи за вашето милрниче! Искористете ги и услугите кои ги нуди ZooMaxi и нарачајте ги посакуваните производи лесно и удобно од дома. За нарачка од 1500 ден без трошоци за испорака. Изберете соодветен начин на плаќање за Вас од повеќето понудени различни начини на плаќање. И, ако некогаш сте незадоволни или имате прашања, нашиот тим ќе биде задоволна да ви помогне, затоа слободно контактирајте не. Среќни сме да помогнеме во грижата за ваште миленичиња и ги очекуваме вашите предлози, преку кои можеме понатаму да го подобриме квалитетот на нашата услуга за Вас и Вашето домашно милениче.

ДОДАТОЦИ И ХРАНА ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ ОД СИТЕ ВРВНИ БРЕНДОВИ.

Асортиман на производи за кучиња и храна.

Во нашата онлајн продавница за снабдување за кучиња, нема неисполнети желби за вашето куче: со гордост го презентираме нашиот огромен спектар на храна и додатоци за кучиња. Производи од над 100 производители на додатоци за кучиња чекаат да бидат откриени од вас и вашето куче. Направете го животот пријатен за вашето куче, на пример, со меко креветче за кучиња. Обезбедете го вашето куче за патување и одмор со транспортер со висок квалитет., одберете ја вистинската играчка. Без разлика какви активности практикувате со миленикот ние го имаме вистинскотот решение со соодветен градник/ремен и сл. за едноставни дневни прошетки или професионално тренирање на кучиња.

ДОДАТОЦИ И ХРАНА ЗА МАЧИЊА.

Дозволете си да бидете изненадени од нашиот широк спектар на додатоци за мачки и широк спектар на храна и грицки. Производи за мачки од водечки производители како што се Trixie, Royal Canin, Purina и многу други чекаат да бидат откриени од вас и вашата мачка. Имаме храна за мачки од над 50 врвни брендови. Исто така, прелистајте ја нашата огромна палета гребалки во сите големини и различни бои.

ДОДАТОЦИ И ХРАНА ЗА ЖИВОТНИ ОД СИТЕ ВИДОВИ

Покрај храната за домашни миленици, кучиња и мачки, откријте ги другите наши понуди за храна за птици и мали животни од секаков вид.На пример, задоволете го вашето глодарче со храна за глодари од избрани брендови како што се Wellness & Padovan. Можете исто така да гo пронајдете вистинскиот кафез и играчки за вашето мало животно во нашиот online pet shop. Ништо не треба да недостасува за вашата птица: проверете го одделот за птици, каде ќе најдете храна, играчки и вистинскиот кафез за вашата птица. Во ZooMaxi ви е загарантирано да ги најдете вистинските додатоците за домашни миленици што ви се потребни. Постојано ја проширувавме нашата палета на производи и го нудиме нашето долгогодишно искуство за секаква помош со Вашите миленици.

АКВАРИУМИ И РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА АКВАРИУМИ ОД СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ДИЛЕРИ.

Во нашата продавница за аквариуми, акваристите ќе најдат сè што им е потребно за сопствените подводни светови. Без разлика дали сте почетник или искусен аква професионалец, во ZooMaxi ви е загарантирано да го пронајдете вистинскиот аквариум во нашиот широк опсег за аквариуми. Без оглед на тоа дали станува збор за комплетен аквариум, вклучувајќи и аквариумска постава, софистицирани аквариуми на слатководни или солена вода, се можете да пронајдете овде. Нашиот широк спектар на технологија за аквариум исто така ви нуди сè што ви треба за фасцинантен подводен пејзаж. Бидејќи убав аквариум исто така бара соодветна технологија и знаеме дека вашите барања се високи, ќе најдете пумпи во одделот за аквариуми ZooMaxi што се направени за вашиот аквариум. Со најновите внатрешен филтер или надворешниот филтер, ја одржувате водата од аквариум чиста. Можете лесно да ги соберете вистинската декорација и голем избор за подлогата. Штом вашиот аквариум е поставен и полн со живот, ние исто така ви нудиме вистинска храна за риби од врвни производители, како што е Tropical.
повеќе
Цена со ДДВ:100 ден.

CAMON ЛОПАТКА

Цена со ДДВ:2.240 ден.

CAMON ТРАНСПОРТЕР ЗА МАЧЕ

Цена со ДДВ:2.500 ден.

CAMON ТРАНСПОРТЕР

Цена со ДДВ:1.160 ден.

SKUDO P-BAG ТРАНСПОРТЕР

Цена со ДДВ:310 ден.

SERA POND COLOR STICKS

Цена со ДДВ:290 ден.

SERA POND GRANULAT

Цена со ДДВ:350 ден.

SERA ХРАНА ЗА КОИ ROYAL MEDIUM

Цена со ДДВ:190 ден.

CAMON ПОРЦИЈА ВО ФОРМА НА СРЦЕ

Цена со ДДВ:790 ден.

CAMON СЕТ 2 САДОВИ СО ПОДЛОГА MIAO

Цена со ДДВ:100 ден.

CAMON ДВОЈНА ПЛАСТИЧНА ПОРЦИЈА MAYA

Цена со ДДВ:170 ден.

ПОИЛКА ЗА ГЛОДАРИ STA 150ML

Цена со ДДВ:170 ден.

ДОДАТОК ЗА ГЛОДАР КРИВИНА - KIM 2

Цена со ДДВ:170 ден.

PADOVAN ПОИЛКА ЗА ГЛОДАРИ 250ML

Цена со ДДВ:2.030 ден.

CROCI КАФЕЗ ЗА ХРЧАК FUNNY WORLD 1


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи