Зоолошка градина


  • Адреса: бул.Илинден 88
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: Зоолошка градина

  • Телефон 2: 02 3116657
  • Факс: 02 3116657
  • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Стопанската комора бара преиспитување на мерката за замрзнување на цените на пијалоците. Здружението за земјоделство и прехрабмена индустија при Стопанската ...
сите 237 | | | веќе видена

Заменик-претседателот на Владата задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи во денешното обраќање на свеченоста по повод прославата на 75-годишнината на „Раде ...
сите 66 | | | веќе видена

Ирската авиокомпанија со попуст Рајанер најави дека значително ќе го намали бројот на летови оваа есен поради доцнење на нарачаните авиони Боинг, пренесува ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи