Zoo (Zooloska gradina)


Categories:

zoos


  • Telephone 2: +389 2 3116657
  • Fax: +389 2 3116657
  • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Генералниот директор на АД ЕСМ Васко Ковачевски попладнево обелодени дека државата времено се откажува од инвестиции во бугарската нуклеарна централа Белене и ...
сите 11 | | | веќе видена

Голем дел од наодите и од препораките во оваа публикација се совпаѓаат со приоритетите и фокусот на политиките на Владата во овој мандат, а со Националниот ...
сите 99 | | | веќе видена

„Претставувајќи ја Конституенцата на којашто припаѓа Северна Македонија ќе се залагам ММФ и натаму да дава силна поддршка за вашата земја, во спроведувањето на ...
сите 71 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel