Zonell Softver

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vasil Gjorgov 34-1/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Lokacioni: до Министерство за Економија

  • Telefon 2: 02 2401205
  • Faksi: 02 2402273
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1386859610_55.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Zonel Software është një kompani softuerike e cila ekziston që nga viti 1992. Specialiteti ynë janë programe për kontabilitet, veprimtari materiale dhe komerciale me një numër të madh të raporteve të shitjeve menaxheriale. Zgjidhjet tona softwarike janë të zbatueshme për çdo lloj kompanie apo industrie.

Zgjidhjet tona përfshijnë:
• Operacionet financiare
• Punë materiale
• Programime për arka
• Punë restorantesh me pajisje Android Tablet
• HELIX për pajisjet mobile / PDA - HELIX Mobile
• Sistemi ZONEL GPS

Misioni ynë është të realizojmë nevojat e klientëve tanë dhe të ofrojmë zgjidhje që i integrojnë këto nevoja në zgjidhjet tona softwarike. Në Zonal Software ofrojmë jo vetëm softuer - ne ofrojmë komunikim, vëmendje dhe kujdes për nevojat e klientëve tanë dhe pas blerjes së një prej zgjidhjeve tona. Prandaj, ju mund të mbështeteni absolutisht në faktin që ju nuk jeni "vetëm edhe një klient tjetër". Ju do të merrni një nga shërbimet më të personalizuara që keni pasur ndonjëherë mundësinë për të marrë dhe jo vetëm sepse është rregull i kompanisë tonë.

Zgjidhjet tona i përdorin mbi 1600 klientë nga profile të ndryshme - tregti, shërbime, prodhim, kontabilitet, furnizim me ushqim, marketing, institucione shtetërore, banka dhe institucione të tjera financiare.

Merrni vendimin e duhur!
Besoni biznesin tuaj në duart e profesionistëve të vërtetë dhe merrni një zgjidhje softuerike nga Zonel Software.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Helix-K Accounting Software

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Helix-M warehouses software

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gate keeper - Reward merit


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj