ZMMZ Trans


  • Adresa: Bul.ASNOM 24 lok.2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 078 400572
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433770041_75.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ZMMZ TRANS është themeluar në vitin 2006, vetëm nga kapital vendas. prej vetë fillimit dhe deri në ditët e sotme, kapitalin e re-investojmë në rinovimin e parkut të automjeteve dhe përmirësimin e shërbimit, me qëllim klientët tanë të fitojnë shërbim të mirë, të shpejtë dhe më cilësor.
Ofrojmë shërbime të plota në transportin ndërkombëtar, marrjen e mallit, zgjidhje më të mirë të formaliteteve doganore dhe transport deri në desitnacionin tuaj. Fokusi kryesor i firmës është transporti mbledhës për dhe nga Republika e Bullgarisë. Veçanërisht jemi fokusuar tek transporti mbledhës, por ofrojmë dhe transport vetjak. Kompania jonë disponon dhe me automjete transporti për transport të çdo lloj malli. Automjetet Pik-Up, furgonat dhe maunet, me të cilat i përmbushim të gjitha nevojat e transportit të klientëve tanë.

- Linja të rregullta transporti mbledhës nga R. Maqedoni drejt R. Bullgari dhe anasjelltas
- Komunikim me automjetin
- GPS ndjekje të automjeteve
- CMR sigurim i automjetit
- Të gjitha licencat e nevojshme për kryerje të transportit ndërkombëtar
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj