Зенитх


  • Адреса: Илинденска 76
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7902 км
  • Локација: стара чаршија

  • Телефон 2: 070 208686
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 19:00
    Сре , Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

ТЕЦ Осломеј е вклучен на мрежа вчера во 17:52 часот и произведува електрична енергија во електро-енергетскиот систем. Термоелектраната ќе работи според планот ...
сите 15 | | | веќе видена

Вонредните даноци се пракса во повеќе земји во светот кои во услови на вонредни состојби воведуваат даноци од привремен карактер за да ги коригираат ...
сите 141 | | | веќе видена

Оваа 2022 година се покажа како исклучително тешка година за крипто индустријата. Цената на биткоинот падна за 65 отсто од почетокот на годината, ...
сите 21 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи