Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Тетово
 • Штип
 • Прилеп
 • Велес
 • Кочани
 • Кавадарци
 • Струмица
 • Куманово
 • Свети Николе
 • Охрид
 • Гевгелија
 • Пробиштип
 • Гостивар
 • Струга
 • Кичево
 • Радовиш
 • Неготино
 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здруженија
 • Невладини организации
 • Едукативни центри
 • Сојузи
 • Фондации
 • Жени - Организации
 • Комори
 • Лица Со Попречености - Организации
 • Еколошки Друштва
 • Културни Асоцијации
 • Сос (С.О.С.) - Телефони
 • Животна Средина - Планирање, Советници И Заштита
 • Занаетчиски Задруги И Здруженија
 • Консалтинг
 • Советувалишта За Зависници Од Алкохол
 • Уметнички Галерии
 • Заштита На Културни Добра
 • Енергетска Ефикасност
 • Обуки
 • Пензионери - Здруженија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здруженија


Тиквешки вински пат


 • Адреса: Партизанска 29
 • Место: Неготино
 • Оддалеченст: ≈7929 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тодор Александров


 • Адреса: Ѓорѓи Наумов 50
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Традита Керчоваре


 • Адреса: с.Србица
 • Место: Кичево

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Транзен


 • Адреса: бул.Маршал Тито 14/3-2
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трисомија 21


 • Адреса: Климент Охридски 15/1-1
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет Трето Доба


 • Адреса: Ангел Димовски 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Уникум-кос


 • Адреса: Ѓорче Петров б.б.
 • Место: Куманово
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Феријален сојуз на Македонија


 • Адреса: Пролет 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Форестер хантинг-Forester hunting


 • Адреса: с.Зелениково
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Франкофонски круг


 • Адреса: Коста Новаковиќ 46-1/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хаемус


 • Адреса: бул.Јане Сандански 109
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хепар центар


 • Адреса: Цар Самоил 197
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Херои на Македонија


 • Адреса: Македонија б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хопс-опции за здрав живот


 • Адреса: Христо Смирненски 48-1/6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хотам


 • Адреса: Партизанска 1-2/57
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 12:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хуманост


 • Адреса: Призренска 50/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за европска граѓанска иницијатива


 • Адреса: Љупчо Сантов 6
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈7922 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за Кинезиологија


 • Адреса: Методија Андонов Ченто 4/1-10
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Це Про САРД


 • Адреса: ул.1550 бр.8-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Цивика мобилитас


 • Адреса: Никола Парапунов 41
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

Дејности:

здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 51 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 55 | | | веќе видена

Проектот за интегриран информациски систем за управување со финансиите, којшто ќе овозможи интегрирано следење на приходите и расходите од нивното планирање до ...
сите 58 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 98 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи