Здружение за унапредување на родовата еднаквост Акција Здруженска


  • Адреса: Никола Тримпаре 12-1/12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Факс: 02 3215661
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Бесплатни свежи кајсии, праски, сливи, круши и јаболка и годинава ќе добиваат децата во градинките, а според одлуката на Владата, дистрибуцијата ќе почне од 15 ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи