Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Клиники и клинички центри
 • Гинеколошки ординации
 • Лаборатории - биохемиски
 • Амбуланти
 • Кардиолошки Ординации
 • Ортопедски Помагала
 • Болници
 • Физикална Терапија - Ординации
 • Урологија
 • Салони За Масажа
 • Стоматолошки Ординации (Забари)
 • Поликлиники
 • Дерматолошки Ординации
 • Стерилитет-Фертилитет (Лекување)
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Инвалидски Колички
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здравство во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Медихелп


 • Адреса: Леринска 47
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Миа медика


 • Адреса: бул.1-ви Мај б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МК & РР Центар Медикал


 • Адреса: Филип Втори Македонски б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Неуромедика-Битола


 • Адреса: Димитар Илиевски Мурато 26 (Борис Кидрич)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

поликлиники

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нико медика


 • Адреса: с.Долно Оризари б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7482 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нирвана


 • Адреса: Димитар Влахов 11
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оралдент


 • Адреса: Сараевска 14
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 14:00 до 22:00 • Вто , Чет од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Полимедикал


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Психомедика


 • Адреса: Стево Патако 55
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 07:00 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Психомедика


 • Адреса: нас.Кланица лок.9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ПЗУ Д-р.Снежана МЛ


 • Адреса: Филип Втори Македонски 9
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Розали


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сана


 • Адреса: Томаки Димитровски 22
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Света Ана


 • Адреса: Стреја Нахнијас 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Атанасиј Велики


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Систина Офталмологија


 • Адреса: Никола Тесла 158
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7482 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Славеј-подружница Битола


 • Адреса: Димитрие Туцовиќ 55
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Студентска амбуланта


 • Адреса: Студентска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Премиерот Зоран Заев своето задоволство од растот на инвестиции во земјава го изрази преку објава на Фејсбук во која наведува дека Северна Македонија се ...
сите 39 | | | веќе видена

Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од областа на макроекономијата ...
сите 10 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Одборот на Управата за финансиски супервизија (УФС) одлучи да го одбие краткорочниот план за финансирање и планот за наплата, а со ...
| | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи