Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Педијатрија - педијатриски ординации
 • Стоматолошки ординации (забари)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни) во Струга

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Магдис


 • Адреса: ЈНА 9
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб - Нед од 17:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медикал - Њу Лајф


 • Адреса: с.Ливада
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медикор


 • Адреса: Македонска 2
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медикус


 • Адреса: Димче Ковачески 12
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меникс


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7414 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00 • Саб од 10:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Менмак Медика


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М-Медика


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7414 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Санита


 • Адреса: Ристо Крле 7
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сантеа


 • Адреса: с.Радолишта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Со-Хам


 • Адреса: с.Јабланица
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7410 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 57 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Nvidia во средата прогнозираше раст на приходите за првиот квартал од 233%, далеку над очекувањата на Волстрит за раст од 208%. За ...
сите 71 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи