Здравец


  • Адреса: нас.Карпош б.б.
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10769 км
  • Локација: Карпош кај таксистите

  • Телефон 2: 071 666179
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00
    Саб од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со новиот Закон за платежни услуги и платни системи се зголемува заштитата на правата на корисниците на платежни услуги. Давателите на платежни услуги се ...
сите 25 | | | веќе видена

Македонската економија ќе се раздвижува со увоз на работници од странство. Пазарот ќе се либерализира, но дали целосно или таргетирано, сѐ уште е отворена ...
сите 46 | | | веќе видена

Продолжуваат бесрамните лаги на СДС, се вели во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Не прекинува работата на фабриката за лаги на СДС и интензивните пресконференции и ...
сите 113 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи