ZD Higiena


 • Address : Shtipska 110
 • Place: Tetovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  Fortuna Engineering


  • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 274
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7858 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Contractor of external and internal plumbing work

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1392822107_06.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Ehi


  • Address : Venijamin Machukovski 28, p.fah 723
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  EHI is a specialized company which principal business is construction, design, reconstruction and renovation of water supply and sewerage systems, pump and filter stations, reservoirs, irrigation and drainage systems, water treatment plants as well as other hydro-technical facilities. Our company disposes of experienced and qualified personnel and equipment for successful solutions also of the most complex situations related to the realization of these constructions.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562314799_99.png?t=true&w;=300&h;=300

  Energomont


  • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1626078229_05.png?t=true&w;=300&h;=300

  As-Promonting  АС-ПРОМОНТИНГ е одговорот за секој инвеститор и компанија која е во потрага по трговска фирма која може да ги снабди со сите примарни и секундарни градежни материјали од типот на надворешна опрема за водовод и одвод па се до најмала навртка и завртка.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615276059_37.png?t=true&w;=300&h;=300

  Директорот на ЈСП потпишал договор за набавка на нафта за автобусите тежок речи си 30 милиони евра и според него, скопјани ќе плаќаат 118 денари за литар дизел ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Министерот за економија Крешник Бектеши очекува од утре да почне намалувањето на цените на одредени прехранбени производи поради одлуката на Владата со која ...
  сите 171 | | | веќе видена

  Корисниците кои истовремено се и производители на електрична енергија, а за кои е одбиена промената на снабдувач од страна на Операторот на дистрибутивниот ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Цените на нафтата забележаа добивки од повеќе од 1% во азиската трговија во средата поради падот на залихите на сурова нафта во САД и ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Хрватскиот гигант од прехранбената индустрија „Подравка“ објави дека прв во светот лансирал пакување ајвар во пластична туба, слична на оние во кои сме ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel