Заридент

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Анести Пановски 4
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7479 км
  • Локација: над Тера ТВ

  • Телефон 2: 070 312832
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0d017885d6aa0d9c05e5d21fcf63cc85.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Заридент
ПЗУ Заридент е стоматолошка ординација која ги прати сите најсовремени методи од областа на стоматологијата. Стручниот тим на ПЗУ Заридент на чело со Д-р Татјана Кузмановска – доктор по стоматологија, Ви ги овозможува следните здравствени услуги:

• Пломбирање на заби со најсовремени композити
• Ендодонтски третмани на забите
• Вадење на заби
• Чистење на забен камен и полирање
• Белеење на заби

Најсовремени протетски услуги:
• Коронки и мостови (безметална и метална керамика)
• Естетски ламинати
• Инлеи
• Современи визил протези
• Тотални протези

Имаме Договор со Фондот - работиме со сини картони.
Искуството на овој тим, Ви стои на располагање да Вашите желби ги претвори во реалност.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи