Занаетчиска Комора


  • Адреса: Битпазарска, Стара Чаршија 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: до стоковна куќа Илинден-Дом на занаетчии

  • Телефон 2: 071 991981
  • Факс: 02 3222957
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи