Занаетчиска комора


  • Адреса: Борис Кидрич б.б.
  • Место: Тетово
Дејности:

комори


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Ново намалувње на невработеноста во земјава регистрира Државниот завод за статистика. Согласно последните податоци, во земјава стапката на невработеност падна ...
сите 22 | | | веќе видена

Министерот за финансии, Фатмир Бесими, денеска се сретна со бизнис заедницата за да дебатира за иницијативата за воведување данок на екстра профит. Станува ...
сите 132 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи