Zana


 • Address : 15-ti Korpus b.b.
 • Place: Radovis


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Од ноември, земјите од ОПЕК ќе произведуваат два милиони барели помалку секој ден, што е најголемо намалување од почетокот на пандемијата и ќе доведе до уште ...
  сите 115 | | | веќе видена

  Светска банка во најновиот есенски eкономски извештај за Европа и Централна Азија, предвидува дека македонската економија годинава ќе забележи раст од 2,1 ...
  сите 140 | | | веќе видена

  Иако ф’стакот може да успее на македонска почва, и е рентабилен, сепак не е широко застапен во земјава. Мал е бројот на луѓе кои се охрабруваат да се ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel