Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Veles
 • Gevgelija
 • Bitola
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Youth hostels
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Hotels
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Youth hostels


Log In


 • Address : Kej Dimitar Vlahov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

Categories:

youth hostels, hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lounge


 • Address : Naum Naumovski Borche 80
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Micitos


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Stiv Naumov) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

N bar


 • Address : Petar Pop Arsov 14-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км

Categories:

youth hostels, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Old Town Hostel


 • Address : Argir Marinchev 9
 • Place: Ohrid

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pink hostel Mimi


 • Address : Strasho Pindzhur 2
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sanny Lake Hostel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shanti hostel


 • Address : Rade Jovchevski Korchagin 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stefani


 • Address : 11-ti Oktomvri 115-A-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

The yard


 • Address : Elisie Popovski Marko 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Three Stars (Tri Zvezdi)


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 68-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trnovski veter


 • Address : s.Trnovo
 • Place: Kriva Palanka

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unity hostelCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

UniversCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Hostel and Apartments


 • Address : Svetinikolska 42
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VertikalCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Katerina-Smrdliva Voda/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila LDCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth Hostel (Ferijalen dom)


 • Address : Prolet 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Z


 • Address : Aleksandar Makedonski (Marshal Tito), s.Gradsko 56
 • Place: Veles

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Струјата и горивата ги горат најголемите и најуспешни македонски компании. Ситуацијата е повеќе од алармантна, а реакциите на Бранко Азески, претседателот на ...
сите 11 | | | веќе видена

Фудбалскиот тренер Александар Влахо и поранешниот фудбалер Бесим Речи се сопствениците на проектите за изградба на три фотосоларни централи кои ги продава на ...
сите 18 | | | веќе видена

Куртхан Апајдин, прв човек на „Лимак Скопје“, веќе неколку години живее во главниот град. Тој е градежен инженер со огромно и разновидно искуство, стекнато ...
сите 23 | | | веќе видена

Третата по големина економија во светот, Јапонија, најверојатно ќе влезе во рецесија во 2023 година, изјави во вторникот за CNBC истражувачката компанија ...
сите 102 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel