Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Youth hostels
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • Hotels
 • Cafes
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Youth hostels in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Stefani


 • Address : 11-ti Oktomvri 115-A-1/3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

The yard


 • Address : Elisie Popovski Marko 41
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Three Stars (Tri Zvezdi)


 • Address : Dimo Hadzhi Dimov 68-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unity hostelCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

UniversCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Hostel and Apartments


 • Address : Svetinikolska 42
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila LDCategories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Youth Hostel (Ferijalen dom)


 • Address : Prolet 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

youth hostels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи најавува либерализирање на пазарот на труд за странските работници, првенствено со зголемување на годишните ...
сите 52 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на најниско ниво во последните три недели минатата недела. Инвеститорите се склони кон ризик бидејќи централните банки продолжуваат да ...
сите 53 | | | веќе видена

Со новиот Закон за платежни услуги и платни системи се зголемува заштитата на правата на корисниците на платежни услуги. Давателите на платежни услуги се ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel