www.marketkonekt.com


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 42/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 070 287777
  • Faksi: 02 3178488
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c84e98f1c363d45597c348335583b230.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Брзо го наоѓаш производот што ти треба.

Ја дознаваш цената и сите карактеристики, и контактираш со продавачите за прашања.


Лесно го нарачуваш избраниот производ.

Нарачуваш онлајн директно од продавачот. Избираш плаќање што ти одговара - пред или при достава.


Го добиваш производот “на врата”.

Доволно е само да ја запишеш твојата адреса во нарачката, и да ја почекаш доставата до 2 работни дена.


Компании - Секој ден околу 8.000 потенцијални купувачи го посетуваат MarketKonekt за да го најдат производот што им треба. Можеби тоа е токму вашиот - не пропуштајте можност да го продадете!

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj