www.marketkonekt.com


  • Address : bul.Partizanski Odredi 42/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км

  • Telephone 2: +389 70 287777
  • Fax: +389 2 3178488
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c84e98f1c363d45597c348335583b230.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Брзо го наоѓаш производот што ти треба.

Ја дознаваш цената и сите карактеристики, и контактираш со продавачите за прашања.


Лесно го нарачуваш избраниот производ.

Нарачуваш онлајн директно од продавачот. Избираш плаќање што ти одговара - пред или при достава.


Го добиваш производот “на врата”.

Доволно е само да ја запишеш твојата адреса во нарачката, и да ја почекаш доставата до 2 работни дена.


Компании - Секој ден околу 8.000 потенцијални купувачи го посетуваат MarketKonekt за да го најдат производот што им треба. Можеби тоа е токму вашиот - не пропуштајте можност да го продадете!

more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel