Winner lajf-Viena Insurance Group, drejtoria


  • Adresa: 11 Tetori 25, kati 8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:30 deri më 17:00
    Pr nga 08:30 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429780752_12.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Winner Life është kompani sigurimi për sigurim jete, e themeluar në vitin 2010 nga Vienna Insurance Group (VIG), grupacion sigurimi me seli në Vjenë.
VIG është prej grupacioneve më të mëdha në Evropën Qendrore dhe Lindore, e pranishme në 25 shtete me 54 kompani sigurimesh dhe 186 vjet traditë pune të suksesshme. Fuqia e rëndësishme financiare të cilën e posedon ky grupacion dhe primi i policës në vlerë prej 9.1 miliardë evra për vitin 2014, janë garanci për besimin e më shumë se 20 milion siguruesve.

Si pjesë e grupacioni të fuqishëm sigurues Winner Life i implementon principet e punës të rrepta dhe të sakta austriake, që po bëhet karakteristika kryesore e kompanisë dhe një numër gjithnjë e më i madh klientësh vendosin të shfrytëzojnë privilegjet e një mënyre të tillë pune.
Synon drejt një zhvillimi stabil, afatgjatë dhe të qëndrueshëm, të bazuar para së gjithash në parimet e ndershmërisë, orientimit ndaj klientëve, fleksibilitetit, me krijimin e rezultateve të vazhdueshme por të sigurta që padyshim garantojnë sukses të kompanisë, që njëkohësisht do të thotë dhe sukses për klientët tanë.

Winner Life deri tani ka ofruar programe më të mira sigurimi. Paleta e produkteve mundëson që çdo klient të fitoj produkt të përgatitur sipas dëshirave të tij. Përveç zgjedhjes së madhe të paketeve të ndryshme, çdo paket ka çmim të ndryshëm, që jep mundësi për çdo qytetar,i cili dëshiron të blejë policë, të mund t'ia lejojë vetes. Me produktet e Winner Life janë kapur të gjitha grupet, duke filluar nga ai familjar, 3D që është një prej produkteve më të kërkuar, rrezik, profit. Varësisht nga nevojat dhe dëshirat e çdo klienti në veçanti, mund të gjendet një produkt i përshtatshëm.
Me produkte cilësore dhe konkurruese, Winner Life klientëve të saj u mundëson siguri financiare. Suksesi i kompanisë në këtë periudhë të shkurtër kohore bazohet në cilësinë e produkteve dhe shërbimeve, si dhe në entuziazmin e të punësuarve dhe mënyrës si sillen ata ndaj punës.

Aplikim i standardeve të larta dhe cilësi.
Me ekspertizën dhe predispozitat e kompanisë, Winner Life ofron shërbime sigurimi me cilësi të lartë nga fusha e sigurimit të jetës. Qëllimi kryesor është të ofrohen zgjidhje sigurimi lokale për të gjitha situate e mundshme, të shoqëruara me shërbime të përshtatshme për përdoruesit.
Vizioni i kësaj kompanie është të krijojë përparësi konkurruese në tregun sigurues të sigurimit të jetës, duke u mundësuar bashkëpunëtorëve, partnerëve dhe të siguruarve të saj cilësi dhe shërbime të sigurta si dhe produkte. Si detyrë që ja ka vënë vetes është ta shndërrojmë rrezikun e përditshme në vlera të qëndrueshme dhe siguri.


Të punësuarit qëndrojnë pas suksesit
Suksesin e saj të madh Winner Life ja detyron të punësuarve të saj, që me përkushtimin e tyre ndaj punës, kreativiteti dhe risive zhvillojnë produkte dhe shërbime me cilësi të lartë, duke ruajtur një bashkëpunim të afërt me klientët dhe partnerët e biznesit.

Strategji e qartë
Qëllimi strategjik i Winner Life është rritje e vazhdueshme dhe e qëndrueshme si të primeve ashtu dhe të të ardhurave. Për tu arritur ky qëllim u vendosën dy qëllime bazë:
• Forcim i pozicionit lider që Winner Life e ka në vend.
•Rritje e klientëve të kënaqur dhe portfolio të kompanisë.
Winner Life është kompani e orientuar ndaj rritjes së vazhdueshme, me qëllim që të bëhet lider në sigurimin e jetës në Maqedoni.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj