Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kavadarci
 • Veles
 • Negotino
 • Stip
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Demir Kapija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Wineries
 • Wine producers
 • Wine merchants - wholesale
 • Wine bars
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • 200 Most Successful
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Alcoholic Drinks - Manufacturers
 • Exporters
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Wineries


Pivka


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rigo impeks


 • Address : Goce Delchev, s.Mrzenci b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Semejna vinarija Zaharcev


 • Address : Kosovska 16
 • Place: Kavadarci

Categories:

wineries, wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shato sopot


 • Address : s.Sopot
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7460 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stobi Winery


 • Address : Avtopat, s.Gradsko 2
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7486 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strumicko pole


 • Address : s.Vasilevo
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7538 км
 • Пауза: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tristo Winery (Tristo Vinari)


 • Address : s.Sujaklari
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7463 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VVM GD TikvesCategories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venec


 • Address : s.Dolni Disan
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7506 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vik Andzelo


 • Address : Industriska 71
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinarija Iliev


 • Address : s.Sopot
 • Place: Kavadarci

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinarija Kimov


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Negotino

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinarija Popov


 • Address : Goce Delchev, s.Rosoman 13-a
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizba Valandovo


 • Address : Nikola Karev 6
 • Place: Valandovo
 • Distance: ≈7545 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Winery Ohrid


 • Address : Zheleznichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7437 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Winery Tikvesh


 • Address : 29-ti Noemvri 5
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zik Gradiste


 • Address : s.Gradishte
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 297 | | | веќе видена

Собранието денеска ги усвои измените и дополнувањата на Законот за трговија, со што се овозможува работа во недела и државни празници на сите трговци на мало и ...
сите 45 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на ...
сите 170 | | | веќе видена

Зголемени доспеани а неплатени обврски на јавните претпријатија на локално ниво, на јавните здравствени институции, на општните, во образованието. Намалување ...
сите 55 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска на одбележувањето на 30 години од основањето на Комисијата за хартии од вредност рече дека финансискиот и монетарниот ...
сите 90 | | | веќе видена

Русија, за првпат по револуцијата во 1917-тата, не е подготвена да го плати својот надворешен долг, оддалечувајќи се дополнително од глобалните финансиски ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel