Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kavadarci
 • Veles
 • Negotino
 • Stip
 • Kumanovo
 • Strumica
 • Demir Kapija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Wineries
 • Wine producers
 • Wine merchants - wholesale
 • Wine bars
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • 200 Most Successful
 • Apartments & Rooms - Hire (Rental)
 • Alcoholic Drinks - Manufacturers
 • Exporters
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Wineries


Peskov


 • Address : s.Resava
 • Place: Kavadarci

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pirgan


 • Address : Orde Chopela 173
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7471 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pivka


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7502 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rigo impeks


 • Address : Goce Delchev, s.Mrzenci b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7552 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Semejna vinarija Zaharcev


 • Address : Kosovska 16
 • Place: Kavadarci

Categories:

wineries, wine bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shato sopot


 • Address : s.Sopot
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7460 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stobi Winery


 • Address : Avtopat, s.Gradsko 2
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7486 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Strumicko pole


 • Address : s.Vasilevo
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7538 км
 • Пауза: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tristo Winery (Tristo Vinari)


 • Address : s.Sujaklari
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7463 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VVM GD TikvesCategories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venec


 • Address : s.Dolni Disan
 • Place: Negotino
 • Distance: ≈7506 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vik Andzelo


 • Address : Industriska 71
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7503 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinarija Iliev


 • Address : s.Sopot
 • Place: Kavadarci

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinarija Kimov


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Negotino

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinarija Popov


 • Address : Goce Delchev, s.Rosoman 13-a
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizba Valandovo


 • Address : Nikola Karev 6
 • Place: Valandovo
 • Distance: ≈7545 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Winery Ohrid


 • Address : Zheleznichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7437 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Winery Tikvesh


 • Address : 29-ti Noemvri 5
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7499 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zik Gradiste


 • Address : s.Gradishte
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Професорот Дејан Трајковски од Техничкиот факултет во Битола предупредува дека планираното даночење на каматите на штедните влогови ќе предизвика голем револт ...
сите 140 | | | веќе видена

Халкбанк официјално изврши зголемување на капиталот за нови 30 милиони евра, што претставува поддршка од главниот акционер на банката – Халкбанк АШ Турција за ...
сите 25 | | | веќе видена

Владините мерки за време на корона кризата кои беа преземени во секторот туризам не ги даде очекуваните резултати, покажува анализата на Државниот завод за ...
сите 45 | | | веќе видена

Информација за задолжување на Македонија со заем кај домашни комерцијални банки разгледала Владата на седницата која се одржала на 3 август годинава. Конкретни ...
сите 129 | | | веќе видена

Врз основа на неревидираните финансиски извештаи за првите шест месеци од 2022 година Шпаркасе Лизинг Доо Скопје оствари силни перформанси во сите сегменти на ...
сите 33 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel