Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Wineries
 • Wine producers
 • Restaurants a - z
 • Wine bars
 • Apartments & rooms - hire (rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Wineries in Veles

Agronikolov


 • Address : 4-ti Juli 1
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izvorno


 • Address : Nikola Orovchanec 1
 • Place: Veles

Categories:

wine bars, wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lazar


 • Address : Avtopat Veles-Gevgelija
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lazar Vinarija


 • Address : Arheoloshki Lokalitet Stobi Gradsko
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MM Investment-Lozar


 • Address : Akademik Pencho Davchev (Skopski Pat) 130
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

wineries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shato sopot


 • Address : s.Sopot
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7887 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stobi Winery


 • Address : Avtopat, s.Gradsko 2
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7913 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tristo Winery (Tristo Vinari)


 • Address : s.Sujaklari
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7889 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 700 милиони евра приходи за 2021 година и над 25 милиони евра профит за само 8 супермаркети. Mинистерот за економија Крешник Бектеши во магазин „Click ...
сите 48 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на ...
сите 67 | | | веќе видена

Нафтениот пазар од утрово бележи благ пад. Цената на барел нафта на лондонскиот пазар изнесува 112 долари за барел, што е намалување за околу 1 отсто во однос ...
сите 38 | | | веќе видена

Во текот на 2021 година странците кон домашни е-трговци реализирале вкупно 471.688 онлајн трансакции со вкупна вредност од 16,4 милиони евра, покажува ...
сите 8 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel