Weinerberger

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 033/361332
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1556093258_71.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

TONDAH® ofron një zgjidhje të plotë për çati. Çatia i jep mbrojtje të gjithë ndërtesës. Vetëm çatia e punuar siç duhet me konstruksion mbulimi , që mbron nga të gjitha llojet e ndikimeve të jashtme jep siguri dhe kursim të energjisë, pa dallim nëse ndërtesa juaj është e re apo e vjetër.

Produkte:
• Tondach – sistem për çati
• Tondach – pjesë shtesë
• Porotherm – sistem për mur
• Terca – sistem për fasada

Nëse e keni mbuluar objektin me TONDAH®, ju keni bërë zgjedhjen e duhur. Sepse glina është e vjetër me shekuj dhe karakterizohet si shumë e fortë dhe e qëndrueshme. Glina e tillë TONDAH® piqet në më shumë se 1.000 ° C dhe lyhet me një llak që qeramidhes i jep një qëndrueshmëri ekstra dhe rezistencë në kushte të ndryshme natyrore. TONDAH® është produkti optimal për shtëpinë tuaj dhe mund të përdoret në një çati që nga 13 °.

TONDAH® ka dërgesë dhe shërbim të shpejt, zgjidhje komplete (ofron këshilla të ekspertëve për ndryshimet e mundshme) dhe në mënyrë profesionale do të zbatojë idetë tuaja dhe ju do të shijoni avantazhet e TONDAH®:
• 33 vjet garanci
• siguri e qëndrueshme
• vlera e përhershme për gjeneratat e ardhshme
• vetëdije ekologjike

Në secilin prej produkteve tona të blerë, i cili do të vendoset sipas standardit ÖNORM EN 1304 dhe çatia do të ketë të gjitha komponentët e tjera që janë pjesë përbërëse e çatisë, ne ofrojmë një garanci 33 vjeçare. Nën strehën e plotë nënkuptohet ai të ketë qeramidhe ventiluese TONDAH®,fletë TONDAH® ( difuzues për ristela dyshemeje, për nën kapak, për oxhak) elementet fiksimi TONDAH®, mbrojtës-bore TONDAH®, TONDAH® Tuning, montim i thatë i kapakëve dhe më e rëndësishme është papafingoja të ketë nën konstruksion( me kundër ristela min. 3 cm, montazh të thatë të kapakëve), që mundëson qarkullimin e ajrit.

Ndërtoni për të ardhmen dhe për gjeneratat e reja!
Ne ofrojmë zgjidhje të dëshmuar!
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj