Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Veles
 • Struga
 • Krusevo
 • Kavadarci
 • Kumanovo
 • Gostivar
 • Stip
 • Debar
 • Strumica
 • Tetovo
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Musicians
 • Brass orchestras & bands - weddings & celebrations
 • Orchestra
 • Music management, production & promotion
 • Musical instruments - manufacturers
 • Ngo'S (Charitable & Nonprofit Non-Governmental Organizations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Wedding - musicians, disk jockeys & entertainment


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZoneAirconditioned

Plamenka Trajkovska small classical compositions


 • Address : Radisanska 49-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

Plamenka Trajkovska is an academic musician, violinist with long years of experience in the implementation of music programs for concerts, events, family weddings and celebrations, banquets, formal dinners and cocktails.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3ec56ae838043cfc41c392d60a9c3e29.jpg?t=true&w=300&h=300

Dardania


 • Address : Strasho Pindzur 95
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Sat from 12:00 to 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sari


 • Address : s.Golema Recica
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aduti


 • Address : Hristijan Todorovski Karpos 26-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7907 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akademci


 • Place: Skopje

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amajlija bend


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Probistip

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambl Melos - zurli i tapani


 • Address : Nikola Rusinski 3-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arensi bend - RNC Band


 • Address : bul.Jane Sandanski 12-6/15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arija


 • Address : 11-ti Oktomvri 46-2/10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Bend


 • Address : Lazar Lazareski 1-a
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7829 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Bend


 • Place: Skopje

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Band off


 • Place: Skopje

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beta House Bend


 • Address : Ankarska 29-a lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bioritam


 • Address : Srekko Puzalka 40-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blezeri


 • Address : bul.ASNOM 148-1/29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branko Velickovski


 • Address : Moskovska 5-1/9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brasband Picikato


 • Address : Mite Bogoevski 7/5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravo bend


 • Place: Skopje

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cerkezi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chelik bend


 • Address : Kumanovo
 • Place: Kumanovo

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chill Play band


 • Place: Skopje

Categories:

musicians

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пазарот на приватно здравствено осигурување ќе доживее значителен подем, а се повеќе компании ќе пројават интерес дополнително да ги осигуруваат своите ...
сите 68 | | | веќе видена

По неколку години успешна работа на македонскиот пазар, повеќе од 50.000 задоволни корисници и секојдневно унапредување на своите производи, финансиското ...
сите 7 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 36 | | | веќе видена

Инвестициите во човечки капитал се подеднакво важни како и капиталните инвестиции. Верувам дека инвестирањето во луѓе е од витално значење за благосостојбата ...
сите 47 | | | веќе видена

Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија (АФД) денес преку Зум платформата, ќе оддржи презентација за постигнатите резултати од годишното ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонија е 57. земја во светот по извоз на електрична енергија, од којшто во 2019-та година заработи 39.015.000 долари или над 26% повеќе во однос на 2018-та ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel