Water term - Darko Dobrin


  • Address : s.Cajle
  • Place: Gostivar


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603802052_63.png?t=true&w=300&h=300


Photo of Location
Се што ви е потребно за греење, водовод, климатизација, соларна енергија и санитарија, од сега може да го најдете на едно место.

Примарна дејност на „Water Term Darko I Dobrin“ е:

-Изведба на системи на топловодно подно и парно греење
-Изведба на системи за водовод и канализација
-Изведба на системи на сончеви колектори
-Изведба на системи за ладење и климатизација
-Поставување на разни цевни инсталации

Покрај примарната дејност инсталација и монтажа, во новоотворениот продажен салон може да ги најдете сите потребни елементи за топол дом, водовод и санитарија. Во својот програм нудат производи од реномирани компании. Grohe, Artis, Mega, Geberit, Cluidi се само дел од продажниот асортиман.

За дополнително задоволство на купувачите, „Water Term Darko & Dobrin“, обезбедува гратис монтажа, за секоја купена комплетна санитарија од продажниот салон.

Сите производи имаат сертификати, како гаранција за квалитет, и високи перфоманси, а секако тука е поволната цена и врвната услуга која ја нудиме
more
Photo of Location

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel