Vulfinet


  • Adresa: Filip 2 Makedonski 3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7846 км

  • Faksi: 02 2032733
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1462782854_75.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Wolfinet është një kompani e dedikuar për instalimin, furnizimin dhe dizajnimin e zgjidhjeve IT për sipërmarrje të vogla dhe të mesme. Ne kemi një ekip profesionistësh të certifikuar që do t'i përgjigjen çdo sfide. Qëllimi ynë kryesor: është të ofrojmë produkte cilësore, zgjidhje efikase dhe të ofrojmë shërbimin me cilësi më të lartë për klientët tanë. Ne ju premtojmë përgjigje të shpejtë dhe zgjidhje të qëndrueshme për të gjitha problemet dhe nevojat tuaja.

Kompania jonë është ndërtuar në supozimin se menaxhimi i teknologjive të informacionit për biznesin tuaj janë të njëjta me këshillat e një avokati ose llogaritari. Në të nuk përdoret koncepti i bërë vetë, por kërkon ekspertizë të jashtme për ta instaluar dhe zbatuar të njëjtën. Biznesmenët e mirë kanë nevojë të gjejnë kompani me cilësi që ofrojnë harduerë, softuer, shërbime dhe mbështetje. Ata duhet të përdorin kompani kompjuterike cilësore, ashtu sic përdorin ofruesit e tjerë të shërbimeve, si një aleat i besueshëm.


Ekipi ynë shumë i trajnuar do të ofrojë zgjidhje IT të bazuar në nevojat tuaja. Ne përdorim sistemet më të fundit të harduerit dhe softverit, avantazhet e komunikimit dhe teknologjitë e sigurisë për t'ju siguruar rritjen e produktivitetit të rrjetit dhe një zgjidhje optimale për nevojat tuaja për IT. Ne ofrojmë mbështetje teknike 24/7, riparim të sistemit, këshillimin e rrjetit dhe hartimin e rrjeteve dhe sistemeve kompjuterike.

Ambientet e sotme të biznesit kërkojnë që ju të punoni në mënyrë efektive. Nuk ka vend për punë të dyfishtë dhe humbje kohe. Inxhinierët tanë të certifikuar hartojnë zgjidhje që do t'ju ndihmojnë të shfrytëzoni sa më shumë burimet dhe kohën tuaj dhe të përmbushni nevojat tuaja aktuale dhe të ardhshme. Wolfinet e di se shërbimet e teknologjisë me cilësi të lartë, të shpërndara në mënyrë efikase dhe efektive do të ndihmojnë biznesin tuaj të kapërcejë sfidat ekonomike, logjistike dhe konkurruese me të cilat përballet. Na lejoni t'ju demonstrojmë aftësitë tona.

SISTEMET KOMPJUTERIKE DHE SERVISI

Vendosja e shërbimeve të rrjetit me bazë Windows dhe Linux (DHCP, DNS, VPN, ËEB, MAIL, serverat FTP, konfigurimi i Active Directory. Marrëveshje për mbështetje dhe mirëmbajtja të përditshme të sistemeve kompjuterike.


RRJETE KOMPJUTERIKE

Zgjidhje të përparuara të menaxhuara aktive të rrjeteve pa tel dhe me tel. Konfigurimi i përparuar i pajisjeve të rrjetit dhe shërbimet e rrjetit (UTM / Firewall, QoS, IPTV, kurs i avancuar dhe diagnostikim kompleks i rrjetit)

DATA QENDRA

Këshillim, kryerje dhe planifikim i qendrave të të dhënave dhe sallave të sistemit. Para-aranzhim dhe shënjimi i kabllove dhe lidhjeve me kabinetet ekzistuese të komunikimit dhe pajisjet e rrjetit pasiv.

ZGJIDHJET NAS DHE BACKUP

Sinkronizimi i zgjidhjeve të automatizuara rezervë. Zgjidhjet NAS të bazuara në Linux dhe Windows, zgjidhje për ruajtjen e Off-site , data qendrës së jashtme Cloud. Zgjidhje Disaster Recovery.

EVIDENCË E KOHËS SË PUNËS

Sisteme për kontrollit të qasjes dhe evidentim i kohës së punës. Raporte dhe evidenca, softuer falas në gjuhën maqedonase. Niveli i lartë i sigurisë ..

VIDEO MBIKQYRJE

Sisteme për mbikëqyrje video dhe audio dhe regjistrim. IP dhe sisteme dixhitale të fundit. Kamerat dhe regjistrues HD me cilësi të lartë dhe me rezolucion 4K.

DETEKTIM I ZJARRIT

Sistem për detektim dhe alarm për tym, CO, LPG dhe gazra të tjerë të rrezikshëm. Siguri superiore, licencë për të kryer dhe verifikuar sisteme elektronike PP.

AUTOPOLANT QENDROR DHE AUDIO

Sisteme për sistem të centralizuar, të integruar, për njoftime dhe informacione publike. Menaxhim me shumë zona, integrim me sistemin PP, audio ambientale.

SISTEME ALARMI

Sistemet e ndërhyrjes dhe zbulimit të hyrjes me forcë dhe vjedhje. Sisteme me tel dhe pa tel, opsioni për të thirrur një numër telefoni dhe për t'u lidhur me një agjenci sigurie fizike.

DOMAFONË

Sisteme për domafonë audio dhe video. Zgjidhje për ndërtesa të mëdha dhe zgjidhje biznesi me integrimin me central telefonik dhe sisteme të tjera.

KABLLIM STRUKTUROR

Planifikim dhe vendosje e kabllove të strukturuara të bakrit ose optike për bizneset dhe ndërtesat e banimit. Kontrolli i instalimit me instrumente matës. Certifikimi i lidhjeve.

CENTRAL TELEFONIK

Centralet telefonike VoIP përfshijnë karakteristikat më të fundit teknologjike të një numër lidhjesh, kuti postare zanore. Kartat SIM, integrimi i sistemeve.
më shumë
15%save
Retail Price - VAT Included:8.390 MKD7.132 MKD

24-port Gigabit unmanageable Switch ...

10%save
Retail Price - VAT Included:15.990 MKD14.391 MKD

Complete IP station for medium firm ...

6%save
Retail Price - VAT Included:6.550 MKD6.100 MKD

GRANDSTREAM GWN7610 WiFi Access Poi ...

5%save
Retail Price - VAT Included:18.000 MKD17.100 MKD

Complete IP station for medium firm ...

5%save
Retail Price - VAT Included:12.990 MKD12.341 MKD

Complete IP station for medium firm ...

5%save
Retail Price - VAT Included:1.330 MKD1.264 MKD

Zyxel NBG-418N v2 Безжичен Рутер

5%save
Retail Price - VAT Included:15.990 MKD15.191 MKD

QNAP NAS TS-231P - Уред за мрежно с ...

5%save
Retail Price - VAT Included:25.960 MKD24.662 MKD

LG-Nortel analog / digital station ...

Retail Price - VAT Included:2.560 MKD

Hikvision DS-KAB01

Retail Price - VAT Included:8.400 MKD

Hikvision DS-KB6403-WIP Wi-Fi Видео ...

Retail Price - VAT Included:1.640 MKD

Hikvision DS-KD-ACF1(Plastic) Пакет ...

Retail Price - VAT Included:5.840 MKD

Hikvision DS-KD-DIS Модуларна стани ...

Retail Price - VAT Included:4.920 MKD

Hikvision DS-KH2220 Систем за видео ...

Retail Price - VAT Included:7.560 MKD

Hikvision DS-KV6113-WPE1 Систем за ...

Retail Price - VAT Included:10.140 MKD

Hikvision DS-KV8113-WME1 Систем за ...

Retail Price - VAT Included:1.239 MKD

Hikvision DS-PKFE-5 Безжичено далеч ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj