Vule Junior-N

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3118537
  • Faksi: 070 225872
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536311320_75.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Vule Junior-N është një kompani që ofron punimin e të gjitha llojeve të çelësave dhe çelësa sipas bravës, punim të sistemeve master të cilindrave dhe drynave hapje të kasafortave, apartamente, makina, etj. Montim i bravave dhe dyerve të sigurta, riparimi i të gjitha llojeve të bravave.

Vule Junior-N ju ofron një gamë të gjerë produktesh nga produktet më të njohura në industrinë e çelësave dhe bravave, për të cilat për shumicën e tyre janë përfaqësues ekskluziv.

Gama e produkteve:
• Brava, sisteme të sigurisë, dryna, cilindra
• Mbyllës për dyer, mekanizma antipanetikë
• Kasaforta dhe kasa
• Makineri dhe pajisje për punim të çelësave
• Materiale për punën me çelësat
• Motorë për dyert e garazheve

Një ekip i trajnuar serviserësh dhe montuesish janë në dispozicionin tuaj në çdo kohë për të gjitha nevojat tuaja në biznesin tonë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj