Vulco Prilep

ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreDërgesëQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 428
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7903 км

  • Telefon 2: 0800 88526
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504778804_06.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Првиот Vulco во Македонија! Сертифициран Европски сервис под франшиза на Goodyear.
Овластен застапник на сите гуми од Goodyear, Dunlop, Fulda, Dębica, Sava и Kelly за Македонија.
Голем избор на Авто Делови за сите возила.
Поволни плаќања до 12 рати месечни рати:
- Со кредитни картички од Halkbank или Стопанска банка.
- Или Инстант Кредит со лична карта преку Halkbank.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj