VSK Grup

Transport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vangel Todorovski 5 lok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Lokacioni: Спроти Поликлиника Јане Сандански на кружниот кај стокомак

  • Telefon 2: 070 365203
  • Faksi: 02 2400041
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/769816676b047b739e437395d5caa2b6.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

VSK GRUP ka filluar me punë në vitin 2005. Sot VSK GRUP është përfaqësues për brendin Italian FAAM, akumulatorë dhe motorë UNIBAT. Tradita e shitjes të produkteve cilësore është përcaktimi ynë kryesorë i menaxhmentit të kompanisë.

VSK GRUP është si pjesë e programës së vet, është përfaqësues edhe për akumulatorë mtorë UNIBAT nga prodhuesi Italian dhe distributorë SAMAUTO.

VSK GRUP disponon me rrjet të gjerë të përhapur të distributorëve dhe serviset të cilat ofrojnë shërbim të pltoë, të shpejtë dhe cilësor.

Sot VSK GRUP është lider në shitjen e akumulatorëve në Maqedoni.
Nga analiza jonë dhe përvoja shumëvjeçare, mesatarja e ekzistencës së FAAM akumulatorëve është 5.1 vite.
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:2.990 MKD2.691 MKD

Akumulatori

Retail Price - VAT Included:3.000 MKD

FAAM ITALY

Retail Price - VAT Included:2.580 MKD

FAAM акумулатори каталог

Retail Price - VAT Included:4.310 MKD

Акумулатор FAAM 80 ah

Retail Price - VAT Included:2.100 MKD

АКУМУЛАТОР МАРКА УНИБАТ 9 АЧ

Retail Price - VAT Included:3.150 MKD

FAAM акумулатори


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj