Вршник


  • Адреса: бул.Партизански Одреди б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: кај пазарчето Буњаковец

  • Работно време: Пон - Саб од 05:30 до 21:00
    Нед од 05:30 до 15:00Мапа

Владините економски политики креирани во соработка со бизнис секторот направија пресврт на многу полиња. За 2,5 години се постигнати резултати и бројки како ...
сите 34 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи