Вработување ХР Солушн

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Васил Ѓоргов 24-1/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7889 км

  • Телефон 2: 070 297527
  • Факс: 02 3230091
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Откако Фактор пишуваше за завчерашната блок трансакција во која поминаа 2.000 акции на Комерцијална банка по цена многу пониска од просечната по која редовно ...
сите 21 | | | веќе видена

Скопје, 20. февруари 2024 (ИНПРЕС) – Македонија како туристичка дестинација со сите природни богатства, културно и историско наследство има огромен потенцијал ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи