ВП Велпром


  • Адреса: Венијамин Мачуковски 2-3/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: спроти Македонија табак-Мичурин

  • Телефон 2: 075 410296
  • Факс: 02 3117202
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581943093_8.png?t=true&w=300&h=300


Глобалната индустрија за медицински уреди се предвидува да го задржи својот постојан раст во текот на следните години. Растот на оваа индустрија главно е воден од зголемувањето на популацијата со хронични заболувања, зголемување на трошоците за здравствена заштита и напредок во технологијата ширум светот.

ВП Велпром е водечка домашна компанија за медицински апарати која се занимава со продажба и сервисирање на низа медицински апарати, лабораториска опрема и дијагностички производи.

Нашата култура на компанијата е испорака на клиентот. Да се работи заедно е она што го правиме најдобро. Нашиот пријателски и професионален тим беспрекорно се интегрира со вашиот тим, што доведува до ефикасно управување со проекти и врвен успех. Може да очекувате дека се разликуваме од другите компании со тоа што имаме мултидисциплинарен тим на високо квалификувани и креативни лица со долгогодишно меѓународно искуство.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи