Vizija-T

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kej 13 Nëntori 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км
  • Lokacioni: Карши Т.Ц. Веро

  • Telefon 2: 078 337029
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588683752_31.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Визија-Т
Vizia-T është kryesisht një shtëpi konsulence në fushën e biznesit dhe financave. Vlerësuesit dhe konsulentët tanë me përvojë ofrojnë ekspertizë në të gjitha aspektet e vlerësimit, financave dhe ekonomisë.

Aktiviteti kryesor i Vizia-T:
• Vlerësime – sipas ligjit të vlerësimit
Pasuri të paluajtshme, pasuri të luajtshme, makineri dhe pajisje, pronë industriale, shoqëri tregtare, kërkesa dhe detyrime, mjete transporti, teknologji informacioni dhe bujqësi

• Mjeshtëri dhe ekspertiza
Ekspertiza ekonomike, ndërtimi, mekanike, mjekësore, trafiku, super-ekspertiza dhe ekspertiza.

• Analiza të pasqyrave financiare
Specializim në ndryshimet e statusit - bashkime dhe ndarje të shoqërive tregtare dhe përgatitje të planeve të biznesit

Qëllimet e Vizia-T
• Rritje dhe zhvillim i qëndrueshëm afatgjatë
• Sinonim për prodhim cilësor dhe të shpejtë
• Të ruajë cilësinë si dhe besimin e klientëve dhe të ofrojë profesionalizëm në ofrimin e shërbimeve

Na kontaktoni në telefonat 02 3136080 dhe 078 337029
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj