Vizija-T

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kej 13 Nëntori 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 078 337029
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588683752_31.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Визија-Т
Визија–Т е примарно услужна консултантска куќа во доменот на бизнисот и финансиите. Нашите искусни проценувачи и консултанти нудат експертиза од сите аспекти напроценувањето, финансиите и економијата.

Главна дејност на Визија-Т:
• Проценки – согласно законот за процена
Недвижен имот, подвижен имот, машини и опрема, индустриска сопственост, трговски друштва, побарувања и обврски, транспортни средства, инфпорматичка технологија и земјоделие

• Вештачења и експертизи
Економски Вештачења, градежни, машински, медицински, сообраќајни, супервештачења и експертизи.

• Анализи на финансиските извештаи
Специјалност во статусни промени - спојувања и поделби на трговските друштва и изработка на бизнис планови

Цели на Визија-Т
• Долгорочен одржлив раст и развој
• Синоним за квалитетна и брза изработка
• Да го задржи квалитетот како и довербата кај клиентите и да нуди професионализам во давањето на услугите
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj