Vizija-T

ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Kej 13-ti Noemvri 36
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7426 км

  • Telephone 2: +389 78 337029
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588683752_31.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Визија-Т
Визија–Т е примарно услужна консултантска куќа во доменот на бизнисот и финансиите. Нашите искусни проценувачи и консултанти нудат експертиза од сите аспекти напроценувањето, финансиите и економијата.

Главна дејност на Визија-Т:
• Проценки – согласно законот за процена
Недвижен имот, подвижен имот, машини и опрема, индустриска сопственост, трговски друштва, побарувања и обврски, транспортни средства, инфпорматичка технологија и земјоделие

• Вештачења и експертизи
Економски Вештачења, градежни, машински, медицински, сообраќајни, супервештачења и експертизи.

• Анализи на финансиските извештаи
Специјалност во статусни промени - спојувања и поделби на трговските друштва и изработка на бизнис планови

Цели на Визија-Т
• Долгорочен одржлив раст и развој
• Синоним за квалитетна и брза изработка
• Да го задржи квалитетот како и довербата кај клиентите и да нуди професионализам во давањето на услугите
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel