Vis obezbeduvanje


 • Address : ul.1 br.27 s.Petrovec
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7868 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603271149_08.png?t=true&w=300&h=300


  Photo & Video Galery

  Вис обезбедување
  Агенцијата за обезбедување на лица и имот Вис Обезбдување е основана на Јануари 2016 год од страна на лица школувани во високи елитни военополициски образовни институции со цел да се понудат најквалитетни услуги на физички и правни лица од областа на обезбедувањето согласно Законот за обезбедување на имоти и лица во Република Македонија.

  more
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel