Vipro

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Industriska 60
  • Place: Gevgelija
  • Distance: ≈9554 км

  • Telephone 2: +389 2 2783068
  • Fax: +389 34 217931
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Standard Ajvar

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Homemade Ajver

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Strawberry Marmalade

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lutenica (Hot Chunky Relish)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Homemade Extra Ajver

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Red Baked Pindjur

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Summer Pindjur

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Zacuska

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Homemade Grand Ajver


See our products at

Suggested results for your search terms:

ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Atlantik DOOEL


  • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 103
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈9434 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 18:00

Atlantic ransoms, imports and exports fresh fruits and vegetables. The ransom is performed at wholesale and retail.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e4323c7422000f7f9075757f34469106.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 58 | | | веќе видена

Деновиве во поголемите ланци на маркети сме сведоци на намалување на цените на производите, па така леб може да се најде од 37-40 денари, маслото за јадење е ...
сите 71 | | | веќе видена

Ова што сега се предлага како даночна реформа воопшто не е даночна реформа оти сè останува исто. Јас и пред да влезам во Министерството за финансии зборував за ...
сите 153 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 43 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel