Viola Bunjakovec


  • Address : bul.Partizanski Odredi, TC Bunjakovec 22 lok.29
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Location: ТЦ Буњаковец лок.29
Categories:

pharmacy 24 h


  • Telephone 2: +389 76 457102
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 22:00
    Sat from 08:00 to 22:00
    Sun from 08:00 to 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d871a4211f83c594307ad12774554956.jpg?t=true&w=300&h=300


Map

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 129 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 76 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 172 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel