Вини-фарм


  • Адреса: с.Пеклани
  • Место: Виница
  • Локација: Населба без уличен систем б.б.
Дејности:

фарми


  • Факс: 033 375124

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


До крајот на годината, во рамките на проектот GREENOVET, ќе биде отворен регионален Центар за стручно образование и обука за зелени иновации што ќе биде ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи